Vreče za zaščito zabojnikov za biološko razgradljive odpadke

Obveščamo vas, da lahko na blagajni v času uradnih ur kupite 120 ali 240 litrske vrečke za zaščito zabojnikov za biološko razgradljive odpadke. Cena 120 litrske vrečke, ki je primerna tudi za 80 litrski zabojnik, znaša 0,92 €, 1,12 € pa boste odšteli za 240 litrsko vrečko.

Vrečke oz. podlage za zaščito zabojnikov so narejene iz biološko razgradljivih materialov in so namenjene zaščiti notranjost zabojnika – omilijo neprijetne vonjave, ščitijo pred umazanijo, ki jo povzročijo razkrajajoči odpadki, v času nizkih zunanjih temperatur pa tudi preprečijo primrznitev odpadkov na stene zabojnika in posledično poškodovanje zabojnikov. Preden padejo temperature pod ledišče, tudi razmislite, če imate možnost vaše zabojnike za odpadke čez noč postaviti v toplejši prostor (garažo, drvarnico, ...).