Zbiranje biološko razgradljivih odpadkov

Obveščamo vas, da zaradi izredno nizkih zunanjih temperatur prihaja do zamrzovanja vsebine rjavih zabojnikov za biološko razgradljive odpadke. Ne glede na nizke temperature bomo odpadke odvažali skladno z razporedom, vas pa vljudno prosimo, da tisti, ki imate možnost, zabojnike noč pred odvozom postavite v toplejši prostor (garažo, drvarnico, ...) in jih pripravite na odjemno mesto do 7. ure zjutraj na dan odvoza.

Ker so odpadki primrznjeni na zabojnik, velikokrat ni možno popolnoma izprazniti zabojnika, za kar se vam že vnaprej opravičujemo in vas prosimo za razumevanje.

Obenem vas ponovno obveščamo, da je na blagajni našega podjetja možno kupiti vreče za zaščito zabojnikov, ki preprečujejo primrznitev odpadkov na stene zabojnikov. Več si lahko preberete na POVEZAVI